Společné prohlášení předsedů akademických senátů fakult UP

Ilustrační foto: Pixabay.com
Sobota 5. září 2020, 16:00

Společné prohlášení předsedů akademických senátů fakult UP

Předsedové akademických senátů fakult UP apelují na akademický senát UP s končícím mandátem, aby rozhodování o zásadních otázkách přenechal nově zvolenému senátu. Vyzývají vedení UP a akademický senát UP, aby změny zasahující do organizace jednotlivé fakulty probíhaly zásadně po souhlasu akademického senátu této fakulty.

Mgr. Jaroslav Franc, Th.D.
předseda AS CMTF

prof. MUDr. Jiří Ehrmann, Ph.D.
předseda AS LF

doc. Mgr. Jan Stejskal, M.A., Ph.D.
předseda AS FF

prof. RNDr. Tomáš Opatrný, Dr.
předseda AS PřF

prof. Mgr. PaedDr. Jan Michalík, Ph.D.
předseda AS PdF

PaedDr. Soňa Formánková, Ph.D.
předsedkyně AS FTK

doc. JUDr. Michal Bartoň, Ph.D.
předseda AS PF

Mgr. Lukáš Merz, Ph.D.